Danas: 11

V i j e s t i - školska godina 2023./2024.
Nastupi na županijskim natjecanjima
Autor: Igor Barišić, 1. 3. 2015.

Početkom drugog obrazovnog razdoblja počinje i "sezona" školskih natjecanja. I ove godine provedena su natjecanja na školskoj razini iz gotovo svih predmeta, a naši učenici ostvarili su brojne plasmane na županijska natjecanja.

Do sada su održana dva županijska natjecanja, ona iz informatike, na koje su se plasirale dvije učenice u kategoriji 5. razreda (programski jezik LOGO), Petra Sivak i Branka Mijić, te iz engleskog jezika, na koje se plasirala Klaudija Šupuković (kod engleskog jezika samo je jedna kategorija natjecanja, ona za učenike 8. razreda).
Petra i Branka na županijskom natjecanju osvojile su odlično 4. i 5. mjesto prema rezultatu (5. i 6. od ukupno 17 natjecatelja). Mentor im je bio Dominik Tomislav Vladić, prof.
Klaudija je osvojila 19. mjesto prema rezultatu (ukupno 37. mjesto od 57 natjecatelja), što je samo po sebi vrlo dobro no treba istaknuti i da se natjecala s vršnjacima koji redom uče engleski kao prvi strani jezik, a često i u sklopu dodatne nastave, što sa sobom donosi dosta veći broj sati nastave. Klaudijin mentor bio je Igor Barišić, prof.

Čestitamo djevojkama na dosad ostvarenim rezultatima, i očekujemo nastupe na županijskim natjecanjima koja tek slijede (njemački jezik, povijest, tehnička kultura).