Tehničari opet blistaju-V2
Autor: Ivan Jukić, 9. 4. 2014.

Nismo se odavno "hvalili" svojim uspjesima jer smo bili zabavljeni poslom pa evo, dragi prijatelji naše škole i našeg kluba mladih tehničara, čujte i počujte!

Čime smo se mi to bavili zadnjih nekoliko tjedana?

Članovi našeg kluba aktivno su sudjelovali u pripremi, organizaciji i provođenju cijele meanifestacije tehničkog stvaralaštva: Danas mali sutra veliki majstor. Naravno da nas je bilo i u izloženom dijelu manifestacije gdje su naši radovi pobudili puno pažnje a i zavisti. Sudjelovali smo i u natjecateljskom dijelu manifestacije sa dvije ekipe. Ekipa u sastavu, Klara Maroši, Filip Maroši i mentor Ivan Jukić, osvojila je drugo mjesto i za nagradu školi donijela ubodnu pilu. U natjecateljskom dijelu manifestacije nastupile su ekipe iz 28 škola, klubova mladih tehničara ili zajednica tehničke kulture. Prvoplasirana ekipa (iz Čepina) putuje na završnicu modelarske lige u Kraljevicu, pred kraj mjeseca maja.

Prošli tjedan održano je i 56. državno natjecanje mladih tehničara u Primoštenu gdje smo također imali predstavnika škole i kluba, Klaru Maroši. Klara se natjecala u kategoriji "strojarske konstrukcije" i osvojila odlično osmo mjesto. Za kategoriju u kojoj se natjecala Klara, mogli bi reći da je "muška disciplina". To Klari nije nimalo smetalo da se plasira u prvu trećinu tablice.

Prometna kultura.....to nam je sad na redu. Proveli smo školsko natjecanje...moglo je i bolje.. uskoro će i županijsko.

Prodajna izložba radova za dan grada Đakova...pa dalje redom.

Više od riječi u foto galeriji:

Manifestacije  "majstor"   i

56. natjecanja

ili na našem F-profilu.

Video sa manifestacije koji je snimio kolega Iletić iz OŠ "Matija Gubec" iz Piškorevaca.