BUDROVAČKA EKIPA TREĆA NA ŽUPANIJSKOM!
Autor: Ivan Jukić, 7. 5. 2013.

Održano je i županijska razina natjecanja Sigurno u prometu 2013. pa evo i nekoliko riječi o rezultatima iz ovog područja.

Osnovnu školu Budrovci predstavljala je ekipa u sastavu: Filip Maroši, Ema Erdeljić, Marija Ručević i Karlo Sito. Natjecanje se provodi tako da se vrednuje poznavanje prometnih pravila i propisa te vještina vožnje bicikla na poligonu spretnosti.

Najbolji pojedinačni rezultat imala je, u kategoriji za djevojčice, Ema Erdeljić koja je osvojila treće mjesto. To ju je dovelo na korak do plasmana na državno natjecanje koje se ove godine održava u Zadru.

Kao ekipa plasirali smo se na treće mjesto što nam govori o ujednačenoj razini kvalitete cijelog našeg tima. To bi trebala biti dobra referenca za slijedeću godinu.

Prometnicima u ovoj školskoj godini predstoji još osposobljavanje za Školsku prometnu jedinicu a obuka počinje uskoro!

Recimo i to da je ove godine natjecanje Sigurno u prometu provelo sedamnajst osnovnih škola od sedamdeset koliko ih ima u Osječko-baranjskoj županiji.

Za nastup na Županijskom natjecanju borili su se još i: Ivan Andrić, Mateo Sito, Lora Jurić, Valentina Batori i Kristijan Kemec.  Iako nisu stigli do županijske razine, vjerujem da će biti dobri članovi Školske prometne jedinice a možda i jednog dana prometni policajci:). Tko zna!!??

I nakon svega mali odmor i zakuska...........mentor časti :)......