Maškare u našoj školi
Autor: Igor Barišić, 12. 2. 2013.

I ove godine u našoj školi održan je maskenbal kojem su se odazvali praktički svi učenici i djelatnici naše škole.

Nakon nastave maskirani učenici i djelomično maskirani djelatnici okupili su se u sportskoj dvorani gdje je maskenbal i održan. Ove godine pridružili su se i učenici iz područne škole Đurđanci sa svojom učiteljicom Martinom i učiteljem Željkom. Svi zajedno uživali su uz prigodnu veselu glazbu.

Nakon što su se svi okupili, započeo je program kojeg je vodio učitelj Željko Vurm. Predstavljene su sve maske, razred po razred, te je iz svakog razreda izabrana najbolja maska. Svi tako izabrani sudjelovali su u izboru za najbolju masku našeg malog maskenbala.

Stručna komisija na koncu je odlučila da četvrto mjesto pripadne Andrijani Živković iz 2. razreda PŠ Đurđanci (maskirana u vješticu). Treće mjesto pripalo je učenicama Nikolini Ručević i Lani Perković iz 3. razreda koje su bile maskirane u mamu i bebu. Korak do najbolje maske našao se učenik Tihomir Ručević iz 7. razreda (maskiran u mladu damu). Najboljom maskom proglašena je učenica Ružica Maletić iz 6. razreda, maskirana u sultaniju. Ružici je ovo inače drugi put da je nagrađena za najbolju masku, te joj čestitamo na trudu i kreativnosti. Svi učenici zatim su počašćeni krofnama i sokom, te je uslijedio glazbeni dio programa uz ples i veselje.

Svim učenicima čestitamo i zahvaljujemo na trudu, a također zahvala svim djelatnicima koji su sudjelovali u organizaciji i izvedbi maskenbala. Kako je sve to izgledalo možete pogledati u foto-galeriji.

Ukoliko želite preuzeti neku fotografiju u kvaliteti prikladnoj za izradu ili ispis, možete to učiniti ovdje.

Tekst i fotografije: Igor Barišić