Ponosni volonteri u našoj školi
Autor: Igor Barišić, 20. 10. 2018.

Zaposlenici tvrtke Grawe Hrvatska iz nekoliko slavonskih ureda volontirali u OŠ Budrovci.

U sklopu društveno odgovornog poslovanja, odnosno projekta pod geslom „Ponosno volontiramo“, zaposlenici tvrtke Grawe Hrvatska svake godine dobrovoljno stavljaju na raspolaganje svoje vrijeme, iskustvo i trud kako bi poboljšali kvalitetu života u lokalnoj zajednici. Tako su ove godine zaposlenici iz nekoliko slavonskih ureda volontirali u našoj školi.

Nakon što je suradnja prethodno dogovorena tijekom rujna, marljivi volonteri iz tvrtke Grawe došli su u našu školu dana 19. listopada 2018. godine. Kao pravi domaćini, dočekali smo ih uz laganu okrjepu tijekom koje smo se upoznali i ukratko im predstavili našu školu. Potom se prionulo ranije dogovorenom poslu, a radilo se o bojanju oko 110 metara duge vanjske ograde škole. Tvrtka Grawe pritom je osigurala sredstva za potrebne materijale i alate. Naši marljivi volonteri za nekoliko sati posla uspješno su izvršili zadatak i obojili ogradu u žutu, zelenu i plavu boju.

Tom prigodom, i naše smo učenike upoznali s idejom i značajem volonterskog rada za društvenu zajednicu, a oni su sa zanimanjem gledali kako je svakim odmorom sve veći dio ograde obnovljen.

Po završetku posla, red je bio da se volonteri odmore i okrijepe ručkom kojeg je pripremilo tehničko osoblje naše škole. Bilo nam je drago vidjeti nasmijana lica naših gostiju, zadovoljnih obavljenim poslom, a nadamo se i našom gostoljubivošću.

Kliknite! ->>>>>>>>>   P1170005

Zahvaljujemo se na kraju svima koji su svojim trudom i utrošenim vremenom pomogli da se uredi ograda koja je već bila prilično trošna, te tvrtki Grawe Hrvatska koja im je to omogućila. Nadamo se da smo bili dobri domaćini i radujemo se svakoj budućoj suradnji.

Tekst i fotografije:

Igor Barišić